کاربرد مکانیکال سیل بورگمن

کاربرد مکانیکال سیل بورگمن

کاربرد مکانیکال سیل بورگمن

شرکت بورگمن آلمان بدونه شک بزرگترین ارائه دهنده مکانیکال سیل و همچنین پیشرو در فناوری آب بندی صنعتی در صحنه بین المللی می باشد. محصولات و خدمات جامع شرکت بورگمن با بالاترین کیفیت و قابلیت اطمینان در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.در حال حاضر بیشتر شرکت های تولید کننده پمپ از مکانیکال سیل بورگمن برای آب بندی محصولات خود استفاده می کنند. و همچنین از استاندارد های تولید شده توسط این شرکت برای ساخت مکانیکال سیل استفاده می شود.

محصولات مکانیکال سیل بورگمن برای استفاده در پمپها، توربین های، صنایع پتروشیمی و تقریبا می توان گفت در محصولی که نیاز به آب بندی داشته مورد استفاده قرار می گیرد.کیفیت عالی سیل مکانیکی بورگمن ، نزدیکی به مشتریان ، ظرفیت عالی برای نوآوری و تنوع بالا در محصولات، برای تقریباً کلیه فرآیندهای صنعتی و زمینه های کاربردی مواردی است که باعث می شود شرکت بورگمن در این صنعت حرف اول را بزند.

بورگمن آلمان به عنوان موفق ترین ارائه دهنده راه حل آب بندی در جهان، در ارائه بالاترین کیفیت محصولات سیل مکانیکی و بهترین خدمات محلی برای مشتریان در بازارهایی که این شرکت در آن جضور دارد، ارائه می دهد. و همه مشکلات مشتری خود را در هر کجا که باشد سریع ، مؤثر و کارآمد حل می کند.

مکانیکال سیل بورگمن در دو نوع سرامیکی و وایتونى تولید می شود . مکانیکال سیل بورگمن یکی از معروف ترین و پرکاربردترین مکانیکال سیل های موجود در صنعت می باشد که جهت آب بندی انواع پمپ ها مورد استفاده قرار میگیرد .مکانیکال سیل بورگمن در مدل سرامیکی تا ۱۲ بار فشار و در مدل وایتونی تا ۱۶بار فشار را تحمل می کند.