خرید مکانیکال سیل

خرید مکانیکال سیل

خرید مکانیکال سیل

مکانیکال سیل ها یکی از حیاتی ترین و حساس ترین اجزاء پمپ های گریز از مرکز می باشند. که در صورت خرید مکانیکال سیل و نصب صحیح می توانند در مدت زمان کارکرد خود با کمترین هزینه تعمیراتی کارایی بسیار خوبی داشته باشند .

از آنجا که مکانیکال سیل ابزاری خاص است، در انتخاب و خرید مکانیکال سیل باید حساسیت زیادی را به خرج دهید. محور چرخش و سطوح ثابت از اولین مواردی هستند که باید در هنگام خرید مکانیکال سیل به آن‌ها دقت کنید.

ویژگی‌های دیگری مانند فشار محیط، درجه، سرعت دوار، اندازه قطر محور و نوع سیال از جمله مواردی هستند باید به هنگام خرید مکانیکال سیل به آن‌ها دقت زیادی داشته باشید. این ویژگی‌ها را می‌توانید در بروشورهای مکانیکال سیل مورد مطالعه قرار دهید.

سیل‌های مکانیکی ویژ گی های زیادی به غیر از موارد بالا دارند که این بستگی نوع هدف شما و دیگر عوامل در خرید مکانیکال سیل دارد. بهترین راه این است که در هنگام خرید مکانیکال سیل حتماً با یک متخصص یا تعمیرکار حرفه‌ای در این خصوص مشورت کنید.

اگر به دنبال خرید مکانیکال سیل هستید، اول از همه باید دانش خود را در این زمینه بالا ببرید و سپس با جست‌وجو یک نمونه مناسب را برای خرید مکانیکال سیل انتخاب کنید.