تعمیر پمپ آب صنعتی

تعمیر پمپ آب صنعتی

تعمیر پمپ آب صنعتی

صرف نظر از صنعت شما ، مایعاتی که پمپ می کنید یا نوع پمپی که استفاده می کنید ، خدمات پمپ و خدمات تعمیر پمپ آب صنعتی ما در حدود سه هدف اصلی طراحی شده است:

به حداکثر رساندن عملکرد پمپ شما: تکنسین های ما به طور مداوم روش هایی را برای به حداکثر رساندن عملکرد پمپ شما در طول هر سرویس و تعمیر مشخص می کنند. مناطقی که ما روی آنها تمرکز می کنیم شامل پاکسازی بیش از حد حلقه سایش ، گردش مجدد داخلی ، سایش سریع تحمل و خرابی آب بند هدف ما افزایش فواصل خدمات شما در عین کاهش هزینه های انرژی است.

به حداقل رساندن زمان خرابی پمپ: برای تعمیر پمپ آب صنعتی اضطراری سرویس و مراکز خدمات پمپ ما برای اطمینان از سریعترین زمان چرخش ممکن طراحی و تجهیز شده اند. برنامه های تعمیر پمپ آب صنعتی و نگهداری پیشگیرانه ما همچنین با هدف اطمینان از آفلاین بودن پمپ های شما برای زمان های کوتاه ، از قبل تنظیم شده به جای زمان های طولانی تر و ناخوشایند در شرایط اضطراری ، آفلاین هستند.به حداقل رساندن هزینه های چرخه عمر پمپ: هزینه پمپ خود اغلب جزئی از هزینه های کلی مربوط به عمر پمپ است. در بعضی از برنامه ها هزینه های نگهداری ۱۰ برابر هزینه پمپ در طول عمر آن خواهد بود.

ما از جدیدترین تکنیک ها استفاده می کنیم مزایای هم ترازی لیزر

برخی از پمپ های سخت کار کشورمان را می توان در بیمارستان ها ، هتل ها ، مراکز آبزی ، مراکز مراقبت از سالمندان و مجتمع های صنعتی ما یافت. این پمپ ها بصورت شبانه روزی کار می کنند و تعدادی از خدمات اساسی مانند مدیریت آب و پسماند را پوشش می دهند.پمپ های سخت کار برای تعمیر پمپ آب صنعتی و نگهداری کارآمد به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند ، با این حال ، هر زمان که پمپ یا موتور جابجا می شود ، برای اهداف مانند تعمیر یا نگهداری ، شافت موتور پمپ به تراز مجدد نیاز دارد. بهترین روش برای این کار هم ترازی با لیزر است.

تراز لیزری برای تراز بندی پمپ به موتور در پمپ های اتصال بلند استفاده می شود. جهت جلوگیری از سایش بیش از حد یاتاقانها ، مهر و موم های مکانیکی و حلقه های سایش که باعث کوتاه شدن فواصل سرویس یا ایجاد خرابی تجهیزات می شوند ، باید ترازوی شافت موتور پمپ دقیق باشد. بسیاری از تکنسین های سرویس پمپ برای تراز کردن شافت موتور به مهارت و تجربه خود اعتماد می کنند ، با این حال ، در حالی که به نظر می رسد یک پمپ با چشم غیر مسلح تراز شده است ، برای تغییر پمپ شما فقط یک اشتباه نامناسب لازم است ، که اغلب منجر به بازده کمتری می شود ، مصرف انرژی بیشتر و سر و صدا و ارتعاشات پمپ.

در MTP ، روش های هم ترازی لیزر ما با استفاده از آخرین فن آوری نوری لیزر ، پمپ را دقیقاً در کسری از میلی متر با موتور تنظیم می کنند ، و اطمینان از بهره وری بهینه پمپ بین تعمیر پمپ آب صنعتی و نگهداری برنامه ریزی شده.